Amphenol Industrial 97-3108B28-15PX-417
97-3108B28-15PX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-15PX-417
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-15PX-417.pdf
Availability of 97-3108B28-15PX-417
QUANTITY
97-3108B28-15PX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-15PX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-15PX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-15PX-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-15PX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-15PX-417 Details Description
Related parts for 97-3108B28-15PX-417
VARISTOR 387V 65KA SQUARE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES 64.9K OHM 1% 1/8W AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
WIRE ANVIL datasheet.pdf
CONN HDR 62POS 2.54MM SMD datasheet.pdf