Amphenol Industrial 97-3108B28-15PZ-417
97-3108B28-15PZ-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-15PZ-417
Brief Description
AB 35C 35#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-15PZ-417.pdf
Availability of 97-3108B28-15PZ-417
QUANTITY
97-3108B28-15PZ-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-15PZ-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-15PZ-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-15PZ-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-15PZ-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-15PZ-417 Details Description
Related parts for 97-3108B28-15PZ-417
RES CHAS MNT 15 OHM 1% 10W datasheet.pdf
RES SMD 681K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMB datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 6" 0.50MM 19POS datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 174 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 2A 10W datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 18POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf