Amphenol Industrial 97-3108B28-19PW-417-940
97-3108B28-19PW-417-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-19PW-417-940
Brief Description
AB 10C 6#16, 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-19PW-417-940.pdf
Availability of 97-3108B28-19PW-417-940
QUANTITY
97-3108B28-19PW-417-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-19PW-417-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-19PW-417-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-19PW-417-940
Related Links97-3108B28-, 97-3108B28-19PW-417-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-19PW-417-940 Details Description
Related parts for 97-3108B28-19PW-417-940
RES SMD 3.9K OHM 5% 5W Z BEND datasheet.pdf
IC MULTIPLEXER DUAL 4X1 16SOIC datasheet.pdf
SSD 64GB 2.5" SATA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
RES 2.6K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 128POS SKT datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS STRGHT W/SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 28V 65W datasheet.pdf
RES SMD 931K OHM 1/4W 0604 WIDE datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V datasheet.pdf