Amphenol Industrial 97-3108B28-19PX-940
97-3108B28-19PX-940 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-19PX-940
Brief Description
AB 10C 6#16, 4#12 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-19PX-940.pdf
Availability of 97-3108B28-19PX-940
QUANTITY
97-3108B28-19PX-940 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-19PX-940
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-19PX-940
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-19PX-940
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-19PX-940 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-19PX-940 Details Description
Related parts for 97-3108B28-19PX-940
MOSFET N-CH 200V 16A D2PAK datasheet.pdf
OPTOISO 5KV GATE DRIVER 8DIP GW datasheet.pdf
LED RED/YLW DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN PLUG 19POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 146VWM 258VC 1.5KE datasheet.pdf
SW PILOT LIGHT IP40 RND 100V datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMC datasheet.pdf
TVS DIODE 160VWM 259VC P600 datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M8 NYLON 61MM datasheet.pdf
MALE CABLE CONNECTOR 8WAY datasheet.pdf
SL-SMT3.50/02/180LF 1.5 BK datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 1W DO204AL datasheet.pdf