Amphenol Industrial 97-3108B28-9SW-417
97-3108B28-9SW-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-9SW-417
Brief Description
AB 12C 6#16, 6#12 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-9SW-417.pdf
Availability of 97-3108B28-9SW-417
QUANTITY
97-3108B28-9SW-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-9SW-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-9SW-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-9SW-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-9SW-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-9SW-417 Details Description
Related parts for 97-3108B28-9SW-417
IGBT 600V 28A 100W TO220AB datasheet.pdf
IC OFFLINE CTRLR SMPS CM TO220 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .156 EYELET datasheet.pdf
TAPE PREMIUM PACKAGING 48MMX50M datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 79POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 55POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS CBL MNT W/SCKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 36-72VIN 05VOUT datasheet.pdf
MPAC 5R ST PF HDR datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 5.5A datasheet.pdf
CAP FILM 15NF 5% 160VDC datasheet.pdf