Amphenol Industrial 97-3108B32-414SY-417
97-3108B32-414SY-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B32-414SY-417
Brief Description
AB 52C 52#16 SKT PLUG
Datasheet Download
97-3108B32-414SY-417.pdf
Availability of 97-3108B32-414SY-417
QUANTITY
97-3108B32-414SY-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B32-414SY-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B32-414SY-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B32-414SY-417
Related Links97-3108B32, 97-3108B32-414SY-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B32-414SY-417 Details Description
Related parts for 97-3108B32-414SY-417
CONN HEADER 24POS .100 R/A GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 8.3PF 25V S2H 0201 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 680MA 410 MOHM datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 26POS SKT datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
AM5 SWITCH 11A SPST-NC RLLR LVR datasheet.pdf
PIN ACTIVE 20MM M3.5 EXT THREAD datasheet.pdf
CAP FILM 0.0015UF 10% 310VAC AXI datasheet.pdf