TE Connectivity Raychem Cable Protection 99M0111-18-5
99M0111-18-5 picture photo
Mfg. Part Number
99M0111-18-5
Manufacturer
Product Category
Single Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Brief Description
CABLE STRANDED
Datasheet Download
99M0111-18-5.pdf
Availability of 99M0111-18-5
QUANTITY
99M0111-18-5 Order Process
Ship out your order
Specifications of 99M0111-18-5
Internal Part NumberEIS-99M0111-18-5
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package6,562
Category Cables, Wires
FamilySingle Conductor Cables (Hook-Up Wire)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)99M0111-18-5
Related Links99M011, 99M0111-18-5 Datasheet, TE Connectivity Raychem Cable Protection Distributor
99M0111-18-5 Details Description
Related parts for 99M0111-18-5
Crystal 8.1920MHz 30ppm 18pF 100 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 4-SOJ, 9.40mm pitch datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
CONN HEADER .100" 44POS DUAL TIN datasheet.pdf
CONN HDR 2MM R/A W/LATCH 18POS datasheet.pdf
CAP CER 0.015UF 50V 1% BP 1825 datasheet.pdf
VARISTOR 423V 2.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
OSC MEMS 25.0006MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
IC REG LDO 1.5V 0.5A CSP datasheet.pdf
CAP FILM 0.082UF 5% 100VDC RDL datasheet.pdf