Amphenol RF A-1PA-132-125G2
A-1PA-132-125G2 picture photo
Mfg. Part Number
A-1PA-132-125G2
Brief Description
CONN JUMPER AMC PLUG-PLUG 125MM
Datasheet Download
A-1PA-132-125G2.pdf
Availability of A-1PA-132-125G2
QUANTITY
A-1PA-132-125G2 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-1PA-132-125G2
Internal Part NumberEIS-A-1PA-132-125G2
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Length4.90" (124.50mm)
Cable Type1.32mm OD Coaxial Cable
Impedance50 Ohm
Frequency - Max6GHz
ColorGray
FeaturesShielded
Operating Temperature-40°C ~ 90°C
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-1PA-132-125G2
Related LinksA-1PA-1, A-1PA-132-125G2 Datasheet, Amphenol RF Distributor
A-1PA-132-125G2 Details Description
Related parts for A-1PA-132-125G2
RES 90.9 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 28-SSOP datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 4V 20% 0805 datasheet.pdf
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA datasheet.pdf
TVS DIODE 33VWM 59VC SMB datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 196K OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf
BL 3.50/08/180LR SN OR BX datasheet.pdf
IC IGBT GATE DRIVER SOT-23-6 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
AC FILTER T/H COMMON MODE SC-G datasheet.pdf
25P M R/A .370 BRKTS 370PF datasheet.pdf