ASSMANN WSW Components A-DVI-1019-02-R
A-DVI-1019-02-R picture photo
Mfg. Part Number
A-DVI-1019-02-R
Brief Description
Connector Plug DVI-D Single Link 19 Position Through Hole, Vertical
Datasheet Download
A-DVI-1019-02-R.pdf
Availability of A-DVI-1019-02-R
QUANTITY
A-DVI-1019-02-R Order Process
Ship out your order
Specifications of A-DVI-1019-02-R
Internal Part NumberEIS-A-DVI-1019-02-R
PackagingTray
Connector TypeDVI-D Single Link
Number of Contacts19
GenderPlug
Specifications-
Mounting TypeThrough Hole, Vertical
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-DVI-1019-02-R
Related LinksA-DVI-1, A-DVI-1019-02-R Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-DVI-1019-02-R Details Description
Related parts for A-DVI-1019-02-R
BACKSHELL PLASTIC 20 POS BEIGE datasheet.pdf
DOUBLE CHOKE 2.2MH 2A VERT datasheet.pdf
CABLE FOR PC TO UNIT 2M RS232C datasheet.pdf
CAP CER 160PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 75W datasheet.pdf
RES 41.2 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 330 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS SKT datasheet.pdf