ASSMANN WSW Components A-TB350-OP15
A-TB350-OP15 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB350-OP15
Datasheet Download
A-TB350-OP15.pdf
Availability of A-TB350-OP15
QUANTITY
A-TB350-OP15 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB350-OP15
Internal Part NumberEIS-A-TB350-OP15
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypeHeader, Male Pins, Unshrouded
Number of Positions15
Positions Per Level15
Number of Levels1
Pitch0.138" (3.50mm)
Color-
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB350-OP15
Related LinksA-TB35, A-TB350-OP15 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB350-OP15 Details Description
Related parts for A-TB350-OP15
IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC ADC 10BIT 400KSPS 28-QSOP datasheet.pdf
PC612 FEDERLEI datasheet.pdf
2.0MM WTB STR HEADER W COINING datasheet.pdf
FIXED IND 2.2UH 320MA 800 MOHM datasheet.pdf
EMITTER IR 850NM 100MA RADIAL datasheet.pdf
CONN RCPT EYEMAX datasheet.pdf
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 24W datasheet.pdf
CAP CER 9.5PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf