ASSMANN WSW Components A-TB381-OQ09CV
A-TB381-OQ09CV picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OQ09CV
Datasheet Download
A-TB381-OQ09CV.pdf
Availability of A-TB381-OQ09CV
QUANTITY
A-TB381-OQ09CV Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OQ09CV
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OQ09CV
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package800
PackagingBulk
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions9
Positions Per Level9
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
Header OrientationVertical
Wire Gauge or Range - mm²-
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
Contact Mating FinishTin
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OQ09CV
Related LinksA-TB381, A-TB381-OQ09CV Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OQ09CV Details Description
Related parts for A-TB381-OQ09CV
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 16PF 16V NP0 0201 datasheet.pdf
IC REG LDO 5.3V 0.15A SNT6A datasheet.pdf
BOARD EVAL FOR SKY65047-360 datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRANS 4SMD datasheet.pdf
RES 3.65K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
VARISTOR 162V 4.5KA DISC 14MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
OPTOISO 5KV OPEN COLLECTOR 8DIP datasheet.pdf
CONN FEMALE M12X1 ANGLE datasheet.pdf
CAP FILM 120NF 5% 250VDC RAD datasheet.pdf