ASSMANN WSW Components A-TB381-OQ22CV
A-TB381-OQ22CV picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-OQ22CV
Datasheet Download
A-TB381-OQ22CV.pdf
Availability of A-TB381-OQ22CV
QUANTITY
A-TB381-OQ22CV Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-OQ22CV
Internal Part NumberEIS-A-TB381-OQ22CV
TypeHeader, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Number of Positions22
Positions Per Level22
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-OQ22CV
Related LinksA-TB381, A-TB381-OQ22CV Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-OQ22CV Details Description
Related parts for A-TB381-OQ22CV
IDC CABLE - MSC40K/MC40M/MCG40K datasheet.pdf
CONN JACKSCREW SHORT-SHORT FMALE datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 datasheet.pdf
Crystal 3.6864MHz 30ppm 18pF 200 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/U datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
RES 499 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 9.88K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IGBT 650V 80A 268W TO-247AB datasheet.pdf
CAP CER 100PF 500V NP0 1111 datasheet.pdf
CAP CER 4.9PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf