ASSMANN WSW Components A-TB381-TT12
A-TB381-TT12 picture photo
Mfg. Part Number
A-TB381-TT12
Datasheet Download
A-TB381-TT12.pdf
Availability of A-TB381-TT12
QUANTITY
A-TB381-TT12 Order Process
Ship out your order
Specifications of A-TB381-TT12
Internal Part NumberEIS-A-TB381-TT12
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
TypePlug for Unshrouded Header
Number of Positions12
Positions Per Level12
Number of Levels1
Pitch0.150" (3.81mm)
ColorGreen
Operating Temperature-40°C ~ 115°C
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A-TB381-TT12
Related LinksA-TB38, A-TB381-TT12 Datasheet, ASSMANN WSW Components Distributor
A-TB381-TT12 Details Description
Related parts for A-TB381-TT12
CONN HEADER 3.5MM 2POS R/A SMT datasheet.pdf
IC MUX QUAD 2CHAN 16-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 35.7 OHM 1% 3/4W 2010 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 70POS 1MM datasheet.pdf