Omron Automation & Safety A22NZ-MPA-UGA
A22NZ-MPA-UGA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-MPA-UGA
Brief Description
GREEN BRSHD MTL BZL, PROJECTED
Datasheet Download
A22NZ-MPA-UGA.pdf
Availability of A22NZ-MPA-UGA
QUANTITY
A22NZ-MPA-UGA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-MPA-UGA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-MPA-UGA
IlluminationNon-Illuminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s)
TypeMaintained
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-MPA-UGA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-MPA-UGA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-MPA-UGA Details Description
Related parts for A22NZ-MPA-UGA
IC CTRLR HDLC 256-CHANNEL 256BGA datasheet.pdf
RES 240 OHM 5% 5W MET OXIDE AXL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS .156 EYELET datasheet.pdf
QF50 SRD HDR RA KEY .1AU 20POS datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V datasheet.pdf
ASSEMBLY ROUND 1 POS 22.5 + 22.5 datasheet.pdf
IC TXRX USB HS ENG ULPI 24VQFN datasheet.pdf
LED COB WHT datasheet.pdf
CAP FILM 0.0051UF 5% 1000VDC AXI datasheet.pdf