Omron Automation & Safety A22NZ-RPM-NRA
A22NZ-RPM-NRA picture photo
Mfg. Part Number
A22NZ-RPM-NRA
Brief Description
RED METAL, PROJECTED
Datasheet Download
A22NZ-RPM-NRA.pdf
Availability of A22NZ-RPM-NRA
QUANTITY
A22NZ-RPM-NRA Order Process
Ship out your order
Specifications of A22NZ-RPM-NRA
Internal Part NumberEIS-A22NZ-RPM-NRA
IlluminationNon-Illuminated
Panel Cutout Dimensions22.3mm (Round)
RequiresContact Block(s)
TypeMomentary
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)A22NZ-RPM-NRA
Related LinksA22NZ-, A22NZ-RPM-NRA Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
A22NZ-RPM-NRA Details Description
Related parts for A22NZ-RPM-NRA
CONN RECEPT 13POS 20AWG MTA156 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 630V X7R 1808 datasheet.pdf
IC OPAMP AUDIO 55MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 25V 10% 2812 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 264W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 200W datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX .5MM 26POS .76M datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 470.3VWM 759VC DO15 datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 1A 250VAC AXIAL datasheet.pdf
FUSE GLASS 2A 32VAC/VDC 5 PK CRD datasheet.pdf
CAP FILM 2.2NF 10% 400VDC AXIAL datasheet.pdf