Amphenol Industrial ACA3100E22-12PB
ACA3100E22-12PB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3100E22-12PB
Brief Description
ACB 5C 2#8 3#16 PIN RECP WALL
Datasheet Download
ACA3100E22-12PB.pdf
Availability of ACA3100E22-12PB
QUANTITY
ACA3100E22-12PB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3100E22-12PB
Internal Part NumberEIS-ACA3100E22-12PB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3100E22-12PB
Related LinksACA3100, ACA3100E22-12PB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3100E22-12PB Details Description
Related parts for ACA3100E22-12PB
IDC CABLE - MSC16K/MC16F/MCF16K datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM datasheet.pdf
CONN HEADER 80POS W/O POST SMD datasheet.pdf
IC INVERTER DUAL 8-INPUT 48SSOP datasheet.pdf
RES 68.1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC EEPROM MEMORY TAG WAFER datasheet.pdf
15/1R/WM SKT datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 5.72"LX4.77"W datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10V 10% 2910 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 6 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf