Amphenol Industrial ACA3102E22-19SWB
ACA3102E22-19SWB picture photo
Mfg. Part Number
ACA3102E22-19SWB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
ACB 14C 14#16 SKT RECP BOX
Datasheet Download
ACA3102E22-19SWB.pdf
Availability of ACA3102E22-19SWB
QUANTITY
ACA3102E22-19SWB Order Process
Ship out your order
Specifications of ACA3102E22-19SWB
Internal Part NumberEIS-ACA3102E22-19SWB
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACA3102E22-19SWB
Related LinksACA3102E, ACA3102E22-19SWB Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACA3102E22-19SWB Details Description
Related parts for ACA3102E22-19SWB
IC REG LDO -15V 1A TO220AB datasheet.pdf
CONTACT BLOCK MOM SPST-NC datasheet.pdf
CONN HEADER RT/A .100 10POS 30AU datasheet.pdf
IC MXR 650MHZ-1GHZ UP/DWN 20TQFN datasheet.pdf
RES SMD 8.87 OHM 1/2W 1206 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 25POS THRUHL datasheet.pdf
DIODE ZENER 25V 500MW SOD123 datasheet.pdf
JT 41C 41#20 SKT RECP datasheet.pdf
2,2UF 40V 6,7X15,3MM 125C 20000H datasheet.pdf