Amphenol Industrial ACC06E12S-3P-003
ACC06E12S-3P-003 picture photo
Mfg. Part Number
ACC06E12S-3P-003
Brief Description
AC 2C 2#16S PIN PLUG
Datasheet Download
ACC06E12S-3P-003.pdf
Availability of ACC06E12S-3P-003
QUANTITY
ACC06E12S-3P-003 Order Process
Ship out your order
Specifications of ACC06E12S-3P-003
Internal Part NumberEIS-ACC06E12S-3P-003
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ACC06E12S-3P-003
Related LinksACC06E12, ACC06E12S-3P-003 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
ACC06E12S-3P-003 Details Description
Related parts for ACC06E12S-3P-003
DIODE GEN PURP 520V 4A DO201AD datasheet.pdf
IC VREF SERIES 1.25V TSOT23-6 datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 5% 35W D2PAK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W datasheet.pdf
RES 2K OHM .3W .01% RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .050 TH 140POS datasheet.pdf
CAP MICA 25PF 5% 500V SMD datasheet.pdf
CONN HEADER 4POS 2MM R/A SMD datasheet.pdf
POWER ADAPTER PLUG EU 12VDC 2A datasheet.pdf