Analog AD8120ACPZ-RL
AD8120ACPZ-RL picture photo
Mfg. Part Number
AD8120ACPZ-RL
Manufacturer
Product Category
Linear - Video Processing
Brief Description
IC ANLG VIDEO DELAY LINE 32LFCSP
Datasheet Download
AD8120ACPZ-RL.pdf
Availability of AD8120ACPZ-RL
QUANTITY
AD8120ACPZ-RL Order Process
Ship out your order
Specifications of AD8120ACPZ-RL
Internal Part NumberEIS-AD8120ACPZ-RL
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)3 (168 Hours)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyLinear - Video Processing
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
TypeVideo Delay Line
ApplicationsHD Video
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case32-VFQFN Exposed Pad, CSP
Supplier Device Package32-LFCSP-VQ (5x5)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AD8120ACPZ-RL
Related LinksAD8120, AD8120ACPZ-RL Datasheet, Analog Distributor
AD8120ACPZ-RL Details Description
Related parts for AD8120ACPZ-RL
DEV USER CABLE E10A-USB 14-PIN datasheet.pdf
RES SMD 73.2K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 200W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
RES 1.62K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 34A 408W datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412 datasheet.pdf
RES SMD 4.27K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf