Analog AD9238BCPZRL-20
AD9238BCPZRL-20 picture photo
Mfg. Part Number
AD9238BCPZRL-20
Brief Description
12-Bit, 20 MSPS/40 MSPS/65 MSPS Dual A/D Converter IC
Datasheet Download
AD9238BCPZRL-20.pdf
Availability of AD9238BCPZRL-20
QUANTITY
AD9238BCPZRL-20 Order Process
Ship out your order
Specifications of AD9238BCPZRL-20
Internal Part NumberEIS-AD9238BCPZRL-20
Delivery TimeIn stock, ship AD9238BCPZRL-20 today.
SeriesAD9238BCPZ
Marking / SymbolEmail us
Voltage - Supply-
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
MOQ1 Piece
ApplicationIndustrial or Military for AD9238BCPZRL-20
Alternative Part (Replacement)EIS-AD9238BCPZRL-20
Related LinksAD9238B, AD9238BCPZRL-20 Datasheet, Analog Distributor
AD9238BCPZRL-20 Details Description
Related parts for AD9238BCPZRL-20
KEY FOB ABS BLK 2.84"L X 2.03"W datasheet.pdf
FIXED IND 2.7MH 80MA 7.7 OHM TH datasheet.pdf
IC VOICE REC/PLAY 8MIN 28-DIP datasheet.pdf
LEGEND PLATE datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 20V 20% AXIAL datasheet.pdf
WIRE CAP TRANSPARENT .048-.075" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf