Analog ADM6315-45D1ARTRL7
ADM6315-45D1ARTRL7 picture photo
Mfg. Part Number
ADM6315-45D1ARTRL7
Brief Description
IC SUPERVISOR OD 4.50V SOT143
Datasheet Download
ADM6315-45D1ARTRL7.pdf
Availability of ADM6315-45D1ARTRL7
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ADM6315-45D1ARTRL7 Order Process
Ship out your order
Specifications of ADM6315-45D1ARTRL7
Internal Part NumberEIS-ADM6315-45D1ARTRL7
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Mfg Application NotesVision-Based Occupancy Sensing Solution
Product Training ModulesVoltage Supervisor 101
PCN Obsolescence/ EOLMultiple Devices 29/Jan/2014
ResetActive Low
Reset Timeout1 ms Minimum
Voltage - Threshold4.5V
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / CaseTO-253-4, TO-253AA
Supplier Device PackageSOT-143-4
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ADM6315-45D1ARTRL7
Related LinksADM6315-4, ADM6315-45D1ARTRL7 Datasheet, Analog Distributor
ADM6315-45D1ARTRL7 Details Description
Related parts for ADM6315-45D1ARTRL7
RES SMD 430 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC MPU MPC74XX 867MHZ 483FCCBGA datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 60A TO-247 datasheet.pdf
RES WW 1W 10 OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
LED MINI BAY CLUSTER 28V YELLOW datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 12POS SKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 10 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 150PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS PNL MNT SLDR datasheet.pdf
FIXED IND 16NH 140MA 2.7 OHM SMD datasheet.pdf