Cinch Connectivity Solutions ADT-2850-FF-35M-02
ADT-2850-FF-35M-02 picture photo
Mfg. Part Number
ADT-2850-FF-35M-02
Manufacturer
Product Category
Coaxial Connectors (RF) - Adapters
Brief Description
ADAPTER F/F 3.5MM 26.5GHZ
Datasheet Download
ADT-2850-FF-35M-02.pdf
Availability of ADT-2850-FF-35M-02
QUANTITY
ADT-2850-FF-35M-02 Order Process
Ship out your order
Specifications of ADT-2850-FF-35M-02
Internal Part NumberEIS-ADT-2850-FF-35M-02
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCoaxial Connectors (RF) - Adapters
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ADT-2850-FF-35M-02
Related LinksADT-2850-, ADT-2850-FF-35M-02 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
ADT-2850-FF-35M-02 Details Description
Related parts for ADT-2850-FF-35M-02
CAP ALUM 4300UF 350V SCREW datasheet.pdf
CAP MICA 2PF 0.25PF 100V 0805 datasheet.pdf
IC PLL FREQ SYNTH W/VCO 36-LLP datasheet.pdf
MOD BLUETOOTH CSR SPP PAN1455 datasheet.pdf
TRIMMER 2.2K OHM 0.05W SMD datasheet.pdf
RES 3.01K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SLAD 22/180B 3.2SN OG datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 62MA 12 OHM SMD datasheet.pdf
AMP CATV LOW NOISE 4MMPQFN-20LD datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.8V 200W datasheet.pdf