Phyton Inc. AE-Q100-A3064
AE-Q100-A3064 picture photo
Mfg. Part Number
AE-Q100-A3064
Manufacturer
Product Category
Adapters
Brief Description
ADPT DIP40/QFP100 ALTERA DEVICES
Datasheet Download
AE-Q100-A3064.pdf
Availability of AE-Q100-A3064
QUANTITY
AE-Q100-A3064 Order Process
Ship out your order
Specifications of AE-Q100-A3064
Internal Part NumberEIS-AE-Q100-A3064
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Programmers, Development Systems
FamilyAdapters
Series-
Module/Board TypeSocket Module - QFP
For Use With/Related ProductsChipProg-48, ChipProg-481, ChipProg-G41
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AE-Q100-A3064
Related LinksAE-Q10, AE-Q100-A3064 Datasheet, Phyton Inc. Distributor
AE-Q100-A3064 Details Description
Related parts for AE-Q100-A3064
CONN HEADER .100 DUAL STR 62POS datasheet.pdf
RES SMD 97.6KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CABLE 3COND 12AWG BLACK 1000' datasheet.pdf
SENSOR CURRENT FLUX 6A AC/DC datasheet.pdf
IC FPGA 133 I/O 208PQFP datasheet.pdf
CAP CER 150PF 100V 10% BP 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
CONN HEADER 23POS R/A .100" GOLD datasheet.pdf
BLF 5.00/17/90F SN GY datasheet.pdf
RES 64K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf