Amphenol Industrial AIB0U24-96SS
AIB0U24-96SS picture photo
Mfg. Part Number
AIB0U24-96SS
Brief Description
GT 28C 28#16 SKT RECPT
Datasheet Download
AIB0U24-96SS.pdf
Availability of AIB0U24-96SS
QUANTITY
AIB0U24-96SS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB0U24-96SS
Internal Part NumberEIS-AIB0U24-96SS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB0U24-96SS
Related LinksAIB0U2, AIB0U24-96SS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB0U24-96SS Details Description
Related parts for AIB0U24-96SS
FUSE BOARD MNT 3A 63VAC/VDC 2SMD datasheet.pdf
CONN RECEPT 140POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 0.02% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CABLE ASSY 5POS FEMALE 15M datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf