Amphenol Industrial AIB1FA24-67PC
AIB1FA24-67PC picture photo
Mfg. Part Number
AIB1FA24-67PC
Brief Description
GT 19C 19#16 PIN RECP LINE
Datasheet Download
AIB1FA24-67PC.pdf
Availability of AIB1FA24-67PC
QUANTITY
AIB1FA24-67PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB1FA24-67PC
Internal Part NumberEIS-AIB1FA24-67PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB1FA24-67PC
Related LinksAIB1FA, AIB1FA24-67PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB1FA24-67PC Details Description
Related parts for AIB1FA24-67PC
CONN EDGECARD 24POS .156 WW datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-3.3VOUT datasheet.pdf
RES SMD 61.9K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 1M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
Connector Socket 15 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
FIXED IND 8.2UH 104MA 4.4 OHM TH datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 12V 300W datasheet.pdf
IC SRAM 18MB 250MHZ 165BGA datasheet.pdf
CAP 1F 5.5V T/H datasheet.pdf