Amphenol Industrial AIB2-22-23SC-B30
AIB2-22-23SC-B30 picture photo
Mfg. Part Number
AIB2-22-23SC-B30
Brief Description
GT 8C 8#12 SKT RECP BOX
Datasheet Download
AIB2-22-23SC-B30.pdf
Availability of AIB2-22-23SC-B30
QUANTITY
AIB2-22-23SC-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB2-22-23SC-B30
Internal Part NumberEIS-AIB2-22-23SC-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB2-22-23SC-B30
Related LinksAIB2-22-, AIB2-22-23SC-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB2-22-23SC-B30 Details Description
Related parts for AIB2-22-23SC-B30
IC EEPROM 16KBIT 20MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 100 OHM 0.05% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 909 OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V X7V datasheet.pdf
PCI EXPR EXT 2.3MM FLASH EXT:BLA datasheet.pdf
OSC MEMS 12.288MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 79POS PIN datasheet.pdf
RECTIFIER BRIDGE 15A 1000V BU datasheet.pdf
SPEAKER SMD datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf
PT FO 2.0MM OFNR XG LC SC YEL datasheet.pdf