Amphenol Industrial AIB2-32-13SS
AIB2-32-13SS picture photo
Mfg. Part Number
AIB2-32-13SS
Brief Description
GT 23C 5#12 18#16 SKT RECP BOX
Datasheet Download
AIB2-32-13SS.pdf
Availability of AIB2-32-13SS
QUANTITY
AIB2-32-13SS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB2-32-13SS
Internal Part NumberEIS-AIB2-32-13SS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB2-32-13SS
Related LinksAIB2-3, AIB2-32-13SS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB2-32-13SS Details Description
Related parts for AIB2-32-13SS
CONN HEADER .100 SNGL STR 3POS datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 1.3A 230 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 14POS datasheet.pdf
RES SMD 12.4 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 66POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
USB DUAL PLUG A&B EXT CORD .8M datasheet.pdf
FIXED IND 5UH 1.4A 140 MOHM SMD datasheet.pdf
CUT&POLISH WHEEL 14X2X8" 7A MED datasheet.pdf
IC HOT SWAP CONTROL DUAL 16QFN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN HEADER 8POS datasheet.pdf