Amphenol Industrial AIB30FA24-9PC
AIB30FA24-9PC picture photo
Mfg. Part Number
AIB30FA24-9PC
Brief Description
GT 2C 2#4 PIN RECP WALL RM
Datasheet Download
AIB30FA24-9PC.pdf
Availability of AIB30FA24-9PC
QUANTITY
AIB30FA24-9PC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB30FA24-9PC
Internal Part NumberEIS-AIB30FA24-9PC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB30FA24-9PC
Related LinksAIB30F, AIB30FA24-9PC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB30FA24-9PC Details Description
Related parts for AIB30FA24-9PC
IDC CABLE - MPK26K/MC26G/X datasheet.pdf
RES SMD 165 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 10PF 150V 0605 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 200V 1A DO213AB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 49.5W datasheet.pdf
CONTACT SKT CRIMP 2.0MM datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 28POS STR 3.5MM datasheet.pdf
IC REG LDO 3.6V 0.2A 4DSBGA datasheet.pdf
PATCH CABLE RJ45 M/M GRAY 12' datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 24 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf