Amphenol Industrial AIB6CGMSS1-20-27PS-B30
AIB6CGMSS1-20-27PS-B30 picture photo
Mfg. Part Number
AIB6CGMSS1-20-27PS-B30
Brief Description
GT 14C 14#16 PIN PLUG
Datasheet Download
AIB6CGMSS1-20-27PS-B30.pdf
Availability of AIB6CGMSS1-20-27PS-B30
QUANTITY
AIB6CGMSS1-20-27PS-B30 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIB6CGMSS1-20-27PS-B30
Internal Part NumberEIS-AIB6CGMSS1-20-27PS-B30
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIB6CGMSS1-20-27PS-B30
Related LinksAIB6CGMSS1-, AIB6CGMSS1-20-27PS-B30 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIB6CGMSS1-20-27PS-B30 Details Description
Related parts for AIB6CGMSS1-20-27PS-B30
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28-PLCC datasheet.pdf
ASSEMBLY 8 POSITION 8 CONTACT datasheet.pdf
IC FIXED-POINT DSP 384-BGA datasheet.pdf
CAP CER 3PF 4KV NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 8.25K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
RES 2.49 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 500MW SOD80 datasheet.pdf
LED ASSY RA 3MM 2LVL R/G WH DIFF datasheet.pdf