Amphenol Industrial AIBC30-14S-7SWC-B30-L
AIBC30-14S-7SWC-B30-L picture photo
Mfg. Part Number
AIBC30-14S-7SWC-B30-L
Brief Description
ACAB 3C 3#16S SKT RECP WALL
Datasheet Download
AIBC30-14S-7SWC-B30-L.pdf
Availability of AIBC30-14S-7SWC-B30-L
QUANTITY
AIBC30-14S-7SWC-B30-L Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC30-14S-7SWC-B30-L
Internal Part NumberEIS-AIBC30-14S-7SWC-B30-L
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC30-14S-7SWC-B30-L
Related LinksAIBC30-14S, AIBC30-14S-7SWC-B30-L Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC30-14S-7SWC-B30-L Details Description
Related parts for AIBC30-14S-7SWC-B30-L
CONN HEADER 3MM 12POS R/A TIN datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DAC 14BIT VOUT 8-MSOP datasheet.pdf
OSC XO 30.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
RES 365 OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 3POS R/A 5MM datasheet.pdf
FUSE 900A 500V NON STD FAST datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
LUG COPPER 2 HOLE datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 2.86A 44 MOHM datasheet.pdf