Amphenol Industrial AIBC30-18-16SC-025
AIBC30-18-16SC-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIBC30-18-16SC-025
Brief Description
ACB 1C 1#12 SKT RECP WALL
Datasheet Download
AIBC30-18-16SC-025.pdf
Availability of AIBC30-18-16SC-025
QUANTITY
AIBC30-18-16SC-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC30-18-16SC-025
Internal Part NumberEIS-AIBC30-18-16SC-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC30-18-16SC-025
Related LinksAIBC30-18, AIBC30-18-16SC-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC30-18-16SC-025 Details Description
Related parts for AIBC30-18-16SC-025
IC 4BIT NON-INV TRANSLATOR 12BGA datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .050 DIP SLD datasheet.pdf
CAP TANT 18UF 20V 10% AXIAL datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SOIC datasheet.pdf
TVS DIODE 12VWM MODULE datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 105MA 9 OHM SMD datasheet.pdf
RES 18.2K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SP3T 5A 120V datasheet.pdf
CONN RECEPT 16POS SOCKET datasheet.pdf
CONN SOCKET SIP 10POS GOLD datasheet.pdf