Amphenol Industrial AIBC6U18-10SS
AIBC6U18-10SS picture photo
Mfg. Part Number
AIBC6U18-10SS
Brief Description
ACB 4C 4#12 SKT PLUG
Datasheet Download
AIBC6U18-10SS.pdf
Availability of AIBC6U18-10SS
QUANTITY
AIBC6U18-10SS Order Process
Ship out your order
Specifications of AIBC6U18-10SS
Internal Part NumberEIS-AIBC6U18-10SS
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIBC6U18-10SS
Related LinksAIBC6U, AIBC6U18-10SS Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIBC6U18-10SS Details Description
Related parts for AIBC6U18-10SS
CONN DIN PLUG 64POS RT ANG PCB datasheet.pdf
ROT 12 POS 10MM SW datasheet.pdf
Connector Receptacle 48 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONN EDGE DUAL .100 100POS datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 5W D5B datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 4AWG BLACK 500' datasheet.pdf
1.25MM F HSG 50POS datasheet.pdf