Amphenol Industrial AIT1E18-9SS-025
AIT1E18-9SS-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT1E18-9SS-025
Brief Description
ER 7C 5#16 2#12 SKT RECP
Datasheet Download
AIT1E18-9SS-025.pdf
Availability of AIT1E18-9SS-025
QUANTITY
AIT1E18-9SS-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT1E18-9SS-025
Internal Part NumberEIS-AIT1E18-9SS-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT1E18-9SS-025
Related LinksAIT1E18, AIT1E18-9SS-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT1E18-9SS-025 Details Description
Related parts for AIT1E18-9SS-025
DIODE GEN PURP 400V 85A DO203AB datasheet.pdf
EPOXY MNT KIT datasheet.pdf
CONN PLUG 31POS RT ANG W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W datasheet.pdf
RES 5.23K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC D-TYPE POS TRG SNGL 20DHVQFN datasheet.pdf
CONN HDR 29POS T/H 0.100 TIN datasheet.pdf
POT 15 OHM 225W WIREWOUND LINEAR datasheet.pdf
MICRO 25C S /11 WHT 18" datasheet.pdf