Amphenol Industrial AIT6A18-1S0-025
AIT6A18-1S0-025 picture photo
Mfg. Part Number
AIT6A18-1S0-025
Brief Description
ER 10C 10#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIT6A18-1S0-025.pdf
Availability of AIT6A18-1S0-025
QUANTITY
AIT6A18-1S0-025 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6A18-1S0-025
Internal Part NumberEIS-AIT6A18-1S0-025
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6A18-1S0-025
Related LinksAIT6A18, AIT6A18-1S0-025 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6A18-1S0-025 Details Description
Related parts for AIT6A18-1S0-025
IC VREF SERIES 5V 8SOIC datasheet.pdf
IC INVERTER SGL UNBUFFER SOT353 datasheet.pdf
IC VREF SHUNT 2.5V/7V TO92-3 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 100V 10A IPAK datasheet.pdf
CONN HEADER .100 DUAL STR 32POS datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:1 40MHZ 8WSON datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 8A TO263AB datasheet.pdf
DIODE ZENER 5.1V 150MW 0603 datasheet.pdf
SPEAKER datasheet.pdf
IC CLOCK GENERATOR PCIE 8TSSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf