Amphenol Industrial AIT6A28-21SC
AIT6A28-21SC picture photo
Mfg. Part Number
AIT6A28-21SC
Brief Description
ER 37C 37#16 SKT PLUG
Datasheet Download
AIT6A28-21SC.pdf
Availability of AIT6A28-21SC
QUANTITY
AIT6A28-21SC Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6A28-21SC
Internal Part NumberEIS-AIT6A28-21SC
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6A28-21SC
Related LinksAIT6A2, AIT6A28-21SC Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6A28-21SC Details Description
Related parts for AIT6A28-21SC
RES SMD 3.9K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CAP CER 5600PF 200V X7R 1206 datasheet.pdf
TERM BLOCK 4CONT DIN 6MM YELLOW datasheet.pdf
INDICATOR INCAND WHITE PANEL MNT datasheet.pdf
PDT SUREPUNCH PRO datasheet.pdf
CONN EDGECARD .100" 28POS THRUHL datasheet.pdf
TERM HOUSING datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
XG4 22AWG 7/30 25C BRD 300V datasheet.pdf