Amphenol Industrial AIT6E14S-2SC-023
AIT6E14S-2SC-023 picture photo
Mfg. Part Number
AIT6E14S-2SC-023
Brief Description
ER 4C 4#16S SKT PLUG
Datasheet Download
AIT6E14S-2SC-023.pdf
Availability of AIT6E14S-2SC-023
QUANTITY
AIT6E14S-2SC-023 Order Process
Ship out your order
Specifications of AIT6E14S-2SC-023
Internal Part NumberEIS-AIT6E14S-2SC-023
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AIT6E14S-2SC-023
Related LinksAIT6E14S, AIT6E14S-2SC-023 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
AIT6E14S-2SC-023 Details Description
Related parts for AIT6E14S-2SC-023
DISPLAY 7SEG 8MM 1DGT GRN CA SMD datasheet.pdf
HAMMER FACE REPLACEMNT POLY 35MM datasheet.pdf
CAP PUSHBUTTON RECTANGULAR RED datasheet.pdf
CARDEDGE MALE 36POS .100 WW AU datasheet.pdf
EVAL KIT FOR GC5325 datasheet.pdf
FUSE CERM 4A 600VAC 400VDC 5X20 datasheet.pdf
CONN HEADER 2POS 2MM WTB VERT datasheet.pdf
RES 14 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CABLE 12POS .100 JUMPER 9 INCH datasheet.pdf