Abracon Corporation ALFT-04-10
ALFT-04-10 picture photo
Mfg. Part Number
ALFT-04-10
Manufacturer
Product Category
Common Mode Chokes
Brief Description
INDUCT COM MODE 4.5M OHM TH
Datasheet Download
ALFT-04-10.pdf
Availability of ALFT-04-10
QUANTITY
ALFT-04-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of ALFT-04-10
Internal Part NumberEIS-ALFT-04-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D ModelALFT-04.pdfALFT-04.stp
Standard Package100
Category Filters
FamilyCommon Mode Chokes
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ALFT-04-10
Related LinksALFT-, ALFT-04-10 Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ALFT-04-10 Details Description
Related parts for ALFT-04-10
IC ADC 12BIT 100KSPS 28-CDIP datasheet.pdf
FAN AXIAL 280X80MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 16V X7R 0508 datasheet.pdf
CONNECTOR GCM 5-20R WATERTITE datasheet.pdf
FIXED IND 1.2UH 3.8A 22 MOHM SMD datasheet.pdf
RES 8.06K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 8POS SKT datasheet.pdf
PV 74 12 L & W O/R datasheet.pdf
IC SWITCH SPST FAILSAFE SOT-26 datasheet.pdf
EMAX XA2212 12V DC 980KV BRUSHLE datasheet.pdf