Hirose Electric Co Ltd AP105-A1-2226S(65)
AP105-A1-2226S(65) picture photo
Mfg. Part Number
AP105-A1-2226S(65)
Manufacturer
Product Category
Crimpers, Applicators, Presses - Accessories
Brief Description
TOOL ACC
Datasheet Download
AP105-A1-2226S(65).pdf
Availability of AP105-A1-2226S(65)
QUANTITY
AP105-A1-2226S(65) Order Process
Ship out your order
Specifications of AP105-A1-2226S(65)
Internal Part NumberEIS-AP105-A1-2226S(65)
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Tools
FamilyCrimpers, Applicators, Presses - Accessories
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AP105-A1-2226S(65)
Related LinksAP105-A1-, AP105-A1-2226S(65) Datasheet, Hirose Electric Co Ltd Distributor
AP105-A1-2226S(65) Details Description
Related parts for AP105-A1-2226S(65)
IC SWIT SMPS CM OTP PENTAWATT5 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 42SDIP datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 500V 1111 datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD datasheet.pdf
RES 470 OHM 1W 2% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 60POS 0.4MM SMD datasheet.pdf
RES 89.8K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HDR 18POS 1MM SMD R/A datasheet.pdf