Sensata Technologies/Airpax APGN111-1REG4-30044-10
APGN111-1REG4-30044-10 picture photo
Mfg. Part Number
APGN111-1REG4-30044-10
Brief Description
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR TOGGLE
Datasheet Download
APGN111-1REG4-30044-10.pdf
Availability of APGN111-1REG4-30044-10
QUANTITY
APGN111-1REG4-30044-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of APGN111-1REG4-30044-10
Internal Part NumberEIS-APGN111-1REG4-30044-10
Voltage Rating - DC-
Number of Poles3
Actuator TypeToggle
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)APGN111-1REG4-30044-10
Related LinksAPGN111-1RE, APGN111-1REG4-30044-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
APGN111-1REG4-30044-10 Details Description
Related parts for APGN111-1REG4-30044-10
IC MOSFET DRIVER DUAL HS 8SOIC datasheet.pdf
SEALING CAP FULL-GUARD A22SERIES datasheet.pdf
Connector Receptacle 10 Position 0.100" (2.54mm) Tin-Lead Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 WW datasheet.pdf
IC DETECT/REG 400MA 3.3V SOT23-5 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS RT ANG W/SCKT datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD datasheet.pdf
CONN CONTACT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES 422K OHM 0.6W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE MODULE 1200V 150A 3T0WER datasheet.pdf