Panasonic Electric Works AQ3A1-C1-ZT24VDC
AQ3A1-C1-ZT24VDC picture photo
Mfg. Part Number
AQ3A1-C1-ZT24VDC
Manufacturer
Product Category
Solid State Relays
Brief Description
AQ8 SSR 24V
Datasheet Download
AQ3A1-C1-ZT24VDC.pdf
Availability of AQ3A1-C1-ZT24VDC
QUANTITY
AQ3A1-C1-ZT24VDC Order Process
Ship out your order
Specifications of AQ3A1-C1-ZT24VDC
Internal Part NumberEIS-AQ3A1-C1-ZT24VDC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Relays
FamilySolid State Relays
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AQ3A1-C1-ZT24VDC
Related LinksAQ3A1-C1, AQ3A1-C1-ZT24VDC Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
AQ3A1-C1-ZT24VDC Details Description
Related parts for AQ3A1-C1-ZT24VDC
IC OPAMP GP 1.3MHZ RRO TSOT23-5 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 28POS 5.08MM R/A datasheet.pdf
RES SMD 53.6 OHM 1W 1812 WIDE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 300W datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
Connector Socket 5 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100" datasheet.pdf
HEATSINK 60X40X12.7MM XCUT T766 datasheet.pdf
RES SMD 4.12 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf