Abracon Corporation ART868X25275YZ25
ART868X25275YZ25 picture photo
Mfg. Part Number
ART868X25275YZ25
Manufacturer
Product Category
RFID Transponders, Tags
Brief Description
CERAMIC PASSIVE RFID TAG
Datasheet Download
ART868X25275YZ25.pdf
Availability of ART868X25275YZ25
QUANTITY
ART868X25275YZ25 Order Process
Ship out your order
Specifications of ART868X25275YZ25
Internal Part NumberEIS-ART868X25275YZ25
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRFID Transponders, Tags
Series-
StyleEncapsulated
TechnologyPassive
Frequency865MHz ~ 868MHz
Memory Type-
Writable Memory-
StandardsEPC
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Size / Dimension25.00mm x 25.00mm x 2.75mm
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ART868X25275YZ25
Related LinksART868X2, ART868X25275YZ25 Datasheet, Abracon Corporation Distributor
ART868X25275YZ25 Details Description
Related parts for ART868X25275YZ25
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 1.25A 3V datasheet.pdf
SENSOR MAGNET BAR HALL EFFECT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 150W datasheet.pdf
CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf
Crystal 40.0000MHz 30ppm 18pF 40 Ohm -40°C - 125°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
SINGLE-LEVEL 3MM T1 YLW datasheet.pdf
LED XLAMP XB-H WHITE SMD datasheet.pdf
33UF 10V 5X7 85C RAD datasheet.pdf