Alliance Memory, Inc. AS7C31025C-10TINTR
AS7C31025C-10TINTR picture photo
Mfg. Part Number
AS7C31025C-10TINTR
Brief Description
IC SRAM 1M 128X8 3.3K 32TSOP
Datasheet Download
AS7C31025C-10TINTR.pdf
Availability of AS7C31025C-10TINTR
QUANTITY
AS7C31025C-10TINTR Order Process
Ship out your order
Specifications of AS7C31025C-10TINTR
Internal Part NumberEIS-AS7C31025C-10TINTR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Memory Size1M (128K x 8)
Speed10ns
InterfaceParallel
Voltage - Supply3 V ~ 3.6 V
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case32-SOIC (0.400", 10.16mm Width)
Supplier Device Package32-TSOP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)AS7C31025C-10TINTR
Related LinksAS7C31025, AS7C31025C-10TINTR Datasheet, Alliance Memory, Inc. Distributor
AS7C31025C-10TINTR Details Description
Related parts for AS7C31025C-10TINTR
CONN EDGECARD 52POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS .8MM DUAL SMD datasheet.pdf
RES 110 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE RELIEF 17MM datasheet.pdf
ACCY EVENT INPUT BURNOUT RS485 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/5W .05% RADIAL datasheet.pdf
CONN CIC TOP 6POS 1MM SMD R/A datasheet.pdf