Abracon Corporation ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3
ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3 picture photo
Mfg. Part Number
ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3
Brief Description
OSC MEMS 125MHZ H/LV CMOS SMD
Datasheet Download
ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3.pdf
Availability of ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3
QUANTITY
ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3 Order Process
Ship out your order
Specifications of ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3
Internal Part NumberEIS-ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3
ConditionNew & Unused, Original Sealed
3D ModelASTMLP.pdfASTMLP.stp
Standard Package3,000
TypeMEMS (Silicon)
Frequency125MHz
FunctionTri-State (Output Enable)
OutputLVCMOS
Voltage - Supply1.8V
Frequency Stability±20ppm
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)5.6mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height0.032" (0.80mm)
Package / Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Current - Supply (Disable) (Max)4mA
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3
ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3 Details Description
Related parts for ASTMLPFL-18-125.000MHZ-LJ-E-T3
SW 3A LEVER SEALED 12"WIRES 125V datasheet.pdf
CARDEDGE 86POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
IC MULTIVIBRATOR DUAL 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 16.9 OHM 1% 2W 4124 datasheet.pdf
CONN DIN M MALE 28CKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V 1% BP 1812 datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS JAM NUT W/SKT datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 48V datasheet.pdf