Atmel ATF22LV10CZ-25PC
ATF22LV10CZ-25PC picture photo
Mfg. Part Number
ATF22LV10CZ-25PC
Brief Description
IC PLD 10MC 25NS 24DIP
Datasheet Download
ATF22LV10CZ-25PC.pdf
Availability of ATF22LV10CZ-25PC
QUANTITY
ATF22LV10CZ-25PC Order Process
Ship out your order
Specifications of ATF22LV10CZ-25PC
Internal Part NumberEIS-ATF22LV10CZ-25PC
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package15
Number of Macrocells10
Voltage - Input3.3V
Speed25ns
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case24-DIP (0.300", 7.62mm)
Supplier Device Package24-PDIP
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATF22LV10CZ-25PC
Related LinksATF22LV1, ATF22LV10CZ-25PC Datasheet, Atmel Distributor
ATF22LV10CZ-25PC Details Description
Related parts for ATF22LV10CZ-25PC
FIXED IND 10UH 3.5A 33 MOHM SMD datasheet.pdf
CONN CARDEDGE 30POS .100 X .200 datasheet.pdf
RES SMD 82K OHM 5% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC REG BUCK BOOST INV ADJ 8SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 20POS R/A 5.08MM datasheet.pdf
THERMISTOR PTC OCP 100 OHM 25C datasheet.pdf
CONN PLUG 40POS R/A .050" GLD datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 330MA 3.4 OHM TH datasheet.pdf
RES 46.4K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 143 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
I CORE DOUBLE CHOKE 82UH 6A datasheet.pdf