Sensata Technologies/Airpax ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0
ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0 picture photo
Mfg. Part Number
ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0
Brief Description
CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0.pdf
Availability of ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0
QUANTITY
ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0
Internal Part NumberEIS-ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0
Breaker TypeThermal
Current Rating5A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0
Related LinksATR20-W-63S, ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0 Details Description
Related parts for ATR20-W-63S-B1-N-5.0A-0
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
SENSOR 50PSI 7/16-20-2B .5-4.5V datasheet.pdf
CONN HEADER BRD/BRD .5MM 20POS datasheet.pdf
FMBC INPUT FILTER 3PHASE 20A datasheet.pdf
HEAT SHRINK TUBING datasheet.pdf
RES 240 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 3POS SKT datasheet.pdf
GROUP MARKING LABEL 29MM datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR ROCKER datasheet.pdf
RES 10 OHM 3W 5% RADIAL datasheet.pdf
DIODE 2A 200V 25NS DO-214AA datasheet.pdf