Cinch Connectivity Solutions ATT-0451-20-SMA-02
ATT-0451-20-SMA-02 picture photo
Mfg. Part Number
ATT-0451-20-SMA-02
Brief Description
ATTENUATOR 20 DB DC 18GHZ
Datasheet Download
ATT-0451-20-SMA-02.pdf
Availability of ATT-0451-20-SMA-02
QUANTITY
ATT-0451-20-SMA-02 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATT-0451-20-SMA-02
Internal Part NumberEIS-ATT-0451-20-SMA-02
Series-
Attenuation Value20dB
Tolerance-
Frequency Range0Hz ~ 18GHz
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATT-0451-20-SMA-02
Related LinksATT-0451-, ATT-0451-20-SMA-02 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
ATT-0451-20-SMA-02 Details Description
Related parts for ATT-0451-20-SMA-02
TRANS NPN 20V 1A SOT223 datasheet.pdf
LED AMBER CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN HEADER 20POS 1MM STR T/H AU datasheet.pdf
CONN RECEPT .050 60POS R/A T/H datasheet.pdf
LED SUPPLY CV AC/DC 50V 3A datasheet.pdf
FINISHING WHEEL 14X3X8" 4A MED datasheet.pdf
CABLE SOCKET 5POLE datasheet.pdf
CONN HDR 14POS 1.27MM SMD R/A datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 62 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CAP CER 39PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf