Cinch Connectivity Solutions ATT-0550-30-35M-02
ATT-0550-30-35M-02 picture photo
Mfg. Part Number
ATT-0550-30-35M-02
Brief Description
ATTENUATOR 30 DB DC 26.5GHZ
Datasheet Download
ATT-0550-30-35M-02.pdf
Availability of ATT-0550-30-35M-02
QUANTITY
ATT-0550-30-35M-02 Order Process
Ship out your order
Specifications of ATT-0550-30-35M-02
Internal Part NumberEIS-ATT-0550-30-35M-02
Series-
Attenuation Value30dB
Tolerance±0.7dB
Frequency Range0Hz ~ 26.5GHz
Power (Watts)2W
Impedance-
Package / Case3.5mm In-Line Module
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)ATT-0550-30-35M-02
Related LinksATT-0550-, ATT-0550-30-35M-02 Datasheet, Cinch Connectivity Solutions Distributor
ATT-0550-30-35M-02 Details Description
Related parts for ATT-0550-30-35M-02
CONN MOD JACK 6P6C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V NP0 1206 datasheet.pdf
IC CONV R/D 10-16BIT 48-LQFP datasheet.pdf
IC PCI SW 4LANE 4PORT 144-CABGA datasheet.pdf
IC CLOCK CONDITIONER W/PLL 48LLP datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
CAP CER 22PF 25V NP0 0201 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK R/A datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf