EPCOS (TDK) B43084A5106M
B43084A5106M picture photo
Mfg. Part Number
B43084A5106M
Manufacturer
Product Category
Aluminum Capacitors
Brief Description
10UF 450V 12.5X20 SINGLE END
Datasheet Download
B43084A5106M.pdf
Availability of B43084A5106M
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
B43084A5106M Order Process
Ship out your order
Specifications of B43084A5106M
Internal Part NumberEIS-B43084A5106M
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)Obsolete / Discontinued
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Obsolescence/ EOLB4 Series 22/Feb/2013
Standard Package750
Category Capacitors
FamilyAluminum Capacitors
SeriesB43084
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B43084A5106M
Related LinksB43084, B43084A5106M Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B43084A5106M Details Description
Related parts for B43084A5106M
RES ARRAY 5 RES 47K OHM 10SIP datasheet.pdf
FIXED IND 150UH 1.2A 296 MOHM datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS .100" SGL GOLD datasheet.pdf
CONN ADAPTER 4P-4P F-F PNL MNT datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
SW NAV JOYSTICK MOD CONTACTLESS datasheet.pdf
PIGMENT FOIL BLACK TRF 8"X15' datasheet.pdf
USB 2.0 MULTI FLASH MEDIA CTRLR datasheet.pdf
IC REG BUCK 9V 3A TO-220F-5 datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
SSD SFD25A 64GB FLASH SLC datasheet.pdf
3900UF 50V 25X40MM 105C 5000H datasheet.pdf