EPCOS (TDK) B65805J250A87
B65805J250A87 picture photo
Mfg. Part Number
B65805J250A87
Brief Description
FERRITE CORE
Datasheet Download
B65805J250A87.pdf
Availability of B65805J250A87
QUANTITY
B65805J250A87 Order Process
Ship out your order
Specifications of B65805J250A87
Internal Part NumberEIS-B65805J250A87
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package500
Category Magnetics - Transformer, Inductor Components
FamilyFerrite Cores
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)B65805J250A87
Related LinksB65805, B65805J250A87 Datasheet, EPCOS (TDK) Distributor
B65805J250A87 Details Description
Related parts for B65805J250A87
IC BUS BUFF TRI-ST N-INV 5DSBGA datasheet.pdf
IC OPAMP GP 100MHZ RRO 8DFN datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 250V datasheet.pdf
SWITCH SLIDE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
LENS FOR SAMSUNG SUNNIX5 datasheet.pdf
RES 100K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS PANEL MNT TH SKT datasheet.pdf