Bel Fuse Inc. BACC45FM14-15P10H
BACC45FM14-15P10H picture photo
Mfg. Part Number
BACC45FM14-15P10H
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 P TH RECP LC
Datasheet Download
BACC45FM14-15P10H.pdf
Availability of BACC45FM14-15P10H
QUANTITY
BACC45FM14-15P10H Order Process
Ship out your order
Specifications of BACC45FM14-15P10H
Internal Part NumberEIS-BACC45FM14-15P10H
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)BACC45FM14-15P10H
Related LinksBACC45FM, BACC45FM14-15P10H Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
BACC45FM14-15P10H Details Description
Related parts for BACC45FM14-15P10H
CAP TANT 330UF 10V 10% 2917 datasheet.pdf
HOOK-UP STRND 12AWG WHITE 100' datasheet.pdf
IC RS232 LINE DVR/RCVR 16-TSSOP datasheet.pdf
CAP ALUM 1UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
RES 1K OHM 10W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 15POS PIN datasheet.pdf
IC FPGA 432 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CONN SPRING TARGET SGL R/A 40POS datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 5W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 8POS INLINE SKT datasheet.pdf